Bittner v poslední etapě Závodu Míru těsně druhý, Vacek celkově třetí. Slaví Belgičan Lennert Van Eetvelt
Český cyklista Pavel Bittner dojel v poslední etapě Závodu Míru těsně na druhém místě. Jeho reprezentační kolega si vyjel celkové třetí místo.
Čtěte také
Pavel Bittner se v cíli poslední etapy dokonce radoval z vítězství, po zhlédnutí rozhodčích se ale ukázalo, že do cíle nakonec o kousek dřív dojel Brit Samuel Watson.
„Nebyl jsem si jistý, protože někdo říkal, že jsem první, pak zase druhý, ale tak to prostě je,“ řekl Bittner pro web závodu.
Jeho kolega Mathias Vacek, který dojel ve druhé etapě (výjezd na Dlouhé Stráně) na čtvrté pozici, si brousil zuby na celkový triumf. Ten ale nakonec připadl belgickému reprezentantovi Lennertu Van Eetveltovi. Vacek po třináctém místě v poslední etapě bral celkové třetí místo.
„Mohlo to být vítězství, ale člověk se pořád může zlepšovat a do budoucna ještě snad nějaká vítězství přijdou,“ svěřil se Vacek na webových stránkách závodu.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Ze škody 69 milionů korun zaplatil jen 6 tisíc. Bývalý ředitel IZIP Pašek čelí exekuci
-
Sázka na něco, o čem víte, že se stane. Kolem Bílého domu nejspíš bují insider trading za miliony
-
Dusno v Brně, sudetští Němci budí obavy. Po bouřlivém zastupitelstvu přijdou další protesty
-
ŽIVĚ: Keporkak Timmy stále žije a plave zátokou. Nejspíš mu pomohla vyšší hladina moře
