Červnové novinky v našem vysílání

30. květen 2019

Od 3. června se v našem vysílání můžete těšit na několik novinek. Odpolední rozhovor Xaver a host, ve kterém si ostřílený moderátor Luboš Xaver Veselý zve do studia známé osobnosti, nebo rubriku dobrých rad Domácí štěstí Ivy Hüttnerové.

Každý všední den po 13. hodině bude od června patřit rozhovorům, které mají šťávu. Luboš Xaver Veselý bude v živém vysílání zpovídat herce, zpěváky, sportovce, lékaře, spisovatele a další známé osobnosti. Svých hostů se bude ptát nejen na jejich práci a soukromý život, ale i na to, jaké jsou jejich sny a plány.

Osvědčené rady našich babiček a prababiček připomene Domácí štěstí Ivy Hüttnerové. Jak si poradit s odstraněním skvrn, jak se zbavit otravného hmyzu nebo jak si usnadnit práci v kuchyni? Rady do domu i do života v podání oblíbené herečky, spisovatelky a výtvarnice Ivy Hüttnerové každý den v 8:20 a 15:45 v našem vysílání.

Současně dojde ke změně v dopoledním vysílání ve všední dny od 10 do 11 hodin. Pondělní Dobrá rada bude kromě obvyklých témat nově zahrnovat i rady právníků. Úterý bude patřit Hostu ve studiu Českého rozhlasu Olomouc a otázky budou klást Zorka Ježková, Petra Ševců, Jana Zemková nebo Jirka Matějů. Středa bude vyhrazena Hostům Dity Vojnarové. Na vysílání oblíbené čtvrteční Apatyky a pátečního Zvěřince se nic nemění. V proudové hodině před polednem se můžete těšit na reportáže z našeho kraje nebo to nejlepší z pořadu Xaver a host z předchozího dne.

autoři: Pavel Kozler , Jiří Matějů
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser