Český rozhlas Olomouc vás zve na další dny otevřených dveří v nové budově v Pavelčákově ulici

22. září 2022

Český rozhlas Olomouc opět otevře své nové prostory pro veřejnost. Ve středu 28. září a v sobotu 1. října budete mít možnost prohlédnout si sídlo Českého rozhlasu Olomouc v Pavelčákově ulici.

Čtěte také

Prohlídky budou každý den po půlhodině, první začíná v 10 hodin a poslední v 16:30. Výjimkou bude půlhodinová pauza mezi 12:00 až 12:30. Skupiny návštěvníků budou po 10 osobách a prohlédnete si nové prostory Českého rozhlasu Olomouc, ze kterých pro vás vysíláme každý den už od páté hodiny ranní.

Průvodce vám budou dělat moderátoři a redaktoři Českého rozhlasu Olomouc.

Jedete z dálky? Využijte možnosti rezervace

Pokud jedete z dálky, tak máte možnost si rezervovat čas prohlídky na určitý den. Prohlídky je možné rezervovat nebo zrušit nejpozději den předem do 12 hodin. Zrušení rezervace prohlídky zašlete na mail marketing.olomouc@rozhlas.cz.

Rezervaci můžete provést níže pomocí formuláře. Na prohlídku se prosím dostavte 10 minut před jejím začátkem. Rezervace platí na daný den a čas. Pokud se v objednanou dobu nedostavíte, rezervace propadá.

POMOCNÍK S REZERVACÍ

  • Zaklikněte daný čas a pokračujte pod rozpisem termínů na tlačítko „Další krok
  • Pokud je daný čas označen jako „Obsazeno“, znamená to, že rezervační kapacita prohlídky je již plná
  • Vyplňte jméno, příjmení a váš e-mail (telefonní číslo ani poznámka není potřeba)
  • Pokud na návštěvu naší budovy vyrazíte i s někým dalším, využijte možnosti „Rezervovat více osob“, v níž zvolíte, pro kolik osob rezervaci děláte
  • Rezervaci potvrdíte tlačítkem „Dokončit“ a na vámi zadanou e-mailovou adresu přijde zpráva s potvrzením o vaší rezervaci
  • Potvrzení o rezervaci není nutné tisknout a nosit s sebou, ohlásíte se pouze svým jménem

Nově nás tedy najdete v ulici Pavelčákova, v bývalém domě s nábytkem. Tento dům má bohatou historii a byl postaven v roce 1911 na gotické parcele podle projektu architekta Christopha Glasera pro obchodníka s nábytkem Franze Kleina. V té době se jednalo o moderní železobetonovou skeletovou konstrukci, jednu z prvních nejen v Olomouci.

Takto to vypadalo během prvních dní (10. a 11. září) otevřených dveří v naší nové budově ↓

Harmonogram DOD v nové budově Českého rozhlasu Olomouc:

  • Ve středu 28. září a v sobotu 1. října
  • Prohlídky budou probíhat od 10:00 do 12:00 a od 12:30 do 16:30
  • Každá prohlídka má 30 minut
  • Skupiny návštěvníků budou po 10 osobách 

Podívejte se na fotogalerii ze slavnostního otevírání, které se uskutečnilo 18. května 2022 

Do konce roku ještě dva dny otevřených dveří

Na podzim připravujeme i další dny otevřených dveří, aby měli naši posluchači možnost navštívit naše nové prostory. Další termíny jsou 28. října a 17. listopadu letošního roku.

Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...