Český rozhlas Olomouc vás zve na Den otevřených dveří

29. duben 2022

V sobotu 14. května od 10 a 16 hodin můžete navštívit Český rozhlas Olomouc naposledy ještě na jeho staré adrese na Horním náměstí. Prohlédnete si studio, ze kterého pro vás vysíláme každý den už od páté hodiny ranní.

První prohlídka studia začíná v 10 hodin a poslední bude v 16 hodin, prohlídky začínají každých dvacet minut. Průvodce vám budou dělat moderátoři a redaktoři Českého rozhlasu Olomouc. 

Zveme vás na Den otevřených dveří v Českém rozhlase Ostrava

Pro návštěvníky jsme připravili i několik překvapení. Ti odvážnější si mohou cvičně vyzkoušet i roli moderátora.

Ve Velkém studiu bude stanoviště pro dočasné tetování, tzv. airbrush. Na dalším stanovišti bude fotobudka, kde se návštěvníci mohou vyfotit s různými předměty nebo i moderátory či redaktory. A s sebou si odnesou fotku, která jim bude připomínat návštěvu Českého rozhlasu Olomouc.

Těšíme se na setkání.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová