Český rozhlas Olomouc vyrazí za svými posluchači i letos

Český rozhlas Olomouc i letošním roce zavítá za svými posluchači na Veselice Českého rozhlasu Olomouc. Všechny veselice začínají v 15 hodin živým vysíláním.

První veselice se uskutečnila v sobotu 25. července v hasičské zahradě v Bohdíkově. Na veselici zahrály skupiny Domino, Wilsne! s našim redaktorem Mirkem Kobzou a Atom Rock ze Zábřehu. Celou akci moderoval Mirek Kobza.

S druhou veselicí navštívíme Náměšť na Hané v sobotu 8. srpna. V areálu u kapličky vystoupí skupiny B.R.K., Zvláštní zóny a taky Atom Rock ze Zábřehu. Odpolednem bude provázet Zora Ježková.

Třetí veselice se bude konat v lázeňském parku ve Skalce na Prostějovsku v sobotu 15. srpna. Těšit se můžete na vystoupení skupin Domino, Wilsne! a Atom Rock. Moderace se ujme Dita Vojnarová.

S poslední veselicí se podíváme do Jezernice na Přerovsku. V sobotu 22. srpna ve sportovním areálu vystoupí skupiny Domino, B.R.K a Atom Rock. Od 13:30 zahraje také Moravská veselka. Poslechnout si můžete i vystoupení Jany Šelle a Richarda Mlynáře.