Český rozhlas Olomouc vyrazil za svými posluchači i letos v létě

4. září 2019

Český rozhlas Olomouc i letos uspořádal oblíbenou soutěž Křížem krajem. Opět jsme projeli stovku obcí v Olomouckém kraji. A každý týden jsme v sobotu zakončili Obecní veselicí.

V prvním týdnu jsme brázdili Olomoucko a Obecní veselice se uskutečnila v sobotu 3. srpna v Cholině. Na veselici si zahrály skupiny Domino, NOACO a Fantajm. Do programu se zapojil i Národopisný soubor Cholinka. Celou akci moderovala Dita Vojnarová.

Fotografie z Prvního týdne Křížem krajem:

Fotografie z Obecní veselice v Cholině

Druhý týden jsme zavítali na Prostějovsko a týden ukončili v sobotu 10. srpna veselicí v Určicích. Na této veselici vystoupily skupiny Fantajm, Domino a A. M. Úlet NAHLAS. Návštěvníci viděli i ukázku požárního útoku na terče a figurínu v podání místních dobrovolných hasičů. Odpolednem provázela Zora Ježková.

Fotografie z druhého týdne Křížem krajem:

Fotografie z Obecní veselice v Určicích:

V třetím týdnu jsme objeli Jesenicko a Šumpersko. V sobotu 24. srpna se konala Obecní veselice v Dubicku, na které zahráli skupiny Domino, Tak co? a Atom Rock. Návštěvníky programem provázel Mirek Kobza.

Fotografie z třetího týdne Křížem krajem:

Fotografie z Obecní veselice v Dubicku:

Poslední týden jsme navštívili Přerovsko a rozloučili se v sobotu 31. srpna veselicí v Křenovicích. Tady se představily skupiny Domino, Tak určitě! z Vrchoslavic a Atom Rock. Také zatančila folklórní skupina Hanácká beseda Kojetín. Jako moderátor se představil tentokrát Jiří Matějů.

Fotografie čtvrtého týdne Křížem krajem:

Fotografie z Obecní veselice v Křenovicích:

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.