Další Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu hostila Flora Olomouc

26. duben 2022

Den s regionálními stanicemi tentokrát zamířil do Olomouce, kde se konala v pátek 22. dubna 2022 další část prezentace regionálních stanic Českého rozhlasu.

Druhá z letošních čtyř zastávek se tentokrát uskutečnila u příležitosti tradiční mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Květy a světy na výstavišti Flora Olomouc.

Celý areál rozezněl koncert, na kterém vystoupili Petra Černocká, Milan Drobný, David Deyl, Marcel Zmožek, Pavel Vítek, Pavel Novák mladší, Jakub Smolík nebo Jana Chládková s kapelou Pontiac.

Čtěte také

Kromě hudebních vystoupení se diváci v přeplněném koncertním stanu dobře bavili při živém vysílání talk show Slavné dvojice, jejímiž hosty byli herec Josef Dvořák, který v těchto dnech slaví 80. narozeniny, a jeho dlouholetá kolegyně a kamarádka herečka Jana Paulová.

Celodenním programem, který zhlédlo téměř 2500 návštěvníků, provázeli moderátoři Patrik Rozehnal a Zora Ježková.

Další, v pořadí již třetí Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu plánujeme na pátek 26. srpna 2022 v rámci 48. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, moderátor

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.