Fotbalisté Sigmy si znovu připsali remízu. Proti Pardubicím ji ale zachraňovali až penaltou v závěru

26. únor 2023 19:15

Popáté za sebou remízovali fotbalisté olomoucké Sigmy v jarní části první fotbalové soutěže. Jiný výsledek zatím nezapsali. Proti Pardubicím ale byli za bod víc než rádi.

Remízu 2:2 totiž zachraňoval až v osmé minutě nastavení druhé půle Mojmír Chytil.

Utkání bylo dlouho bez branek, pak se s nimi ale během pěti minut roztrhl pytel. V 59. minutě otevřel skóre zápasu hostující Hlavatý, a i když o dvě minuty později srovnal domácí Vodháněl, ani ne za dvě minuty Pardubice díky Janoškovi znovu vedly.

Naději na třetí výhru v řadě pro Východočechy smetl ze stolu až v závěru zmíněný Chytil.

V tabulce jsou Hanáci šestí, k dalšímu ligovému zápasu zajíždejí na hřiště úřadujícího mistra z Plzně.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.