Herec Daniel Bambas je v podstatě introvert

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Herec Daniel Bambas s Cenou Thálie v kategorii činohra muž
0:00
/
0:00

O Danielu Bambasovi se dozvíte, že i když hraje divadlo rád, je v podstatě introvert. Platí to především v soukromém životě, na divadelních prknech se z něho stává extrovertní jedinec. Letos získal Cenu Thálie  v kategorii činohra  muži za nejlepší herecký výkon v inscenaci Krás(k)a na scéně, která se hraje v Městském divadle Mladá Boleslav.

Zkoušení nových představení je pro Daniela Bambase složitým procesem. Není pro něho snadné improvizovat. V Divadle na Vinohradech hraje už 14 let. Dozvíte se, jak vnímá své působení právě v tomto divadle.

Jak se mu hraje s jeho maminkou, herečkou Danielou Bambasovou, co o mamince prozradil a co mu maminka říká o pauzách? Na všechny tyto otázky dostane odpověď v Tandemu Jana Rosáka.

A na závěr se dozvíte, že má rád Skotsko, Dánsko  a whisky, jeho oblíbenou metropolí je Kodaň, kde byl poprvé v únoru a zamiloval si ji na první pohled.