Jana Zemková

redaktorka publicistiky

Přispívám do magazínu Kraj na dlani, natáčím pořady Větrník a Přímo z místa. 

V Českém rozhlase Olomouc pracuji od svého nástupu v roce 1996. Od ledna 2013 jsem pracovala v Centru zpravodajství jako redaktorka regionu Přerovsko. Předávala jsem vám aktuální informace o dění ve městech i na vesnicích a to nejen prostřednictvím krátkých zpráv, ale i reportáží natočených přímo v terénu. Slyšet jste mě mohli i v pořadu Psáno životem.  

V říjnu 2016 jsem svoji zpravodajskou misi opustila a začala pracovat v redakci publicistiky. Regionu Přerovska jsem zůstala věrná. Stejně tak natáčení reportáží. 

Svoji práci pokládám za velmi pestrou, nikdy se nenudím. Přivádí mě k zajímavým lidem i místům. A to mi vyhovuje, nemám ráda stereotyp. Na druhé straně musím přiznat, že v soukromí si vážím samoty. Tedy takové v rodinném kruhu. Ve společnosti těch nejbližších. Táhne mě to do přírody, za památkami, jezdím na horském kole a miluji lenošení v posteli u televize, s knížkou. A úplně nejraději mám pravidelné útěky za teplem, za mořem. Že by to mělo něco společného s mým narozením ve znamení Vodnář?

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové