Jarní prázdniny na Přerovsku, 126 let SDH Lošov, Den dřeva na Sluňákově, Sokol Šumvald, přehlídka amatérských divadel ve Starém městě

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Den dřeva na Sluňákově

Magazín nejen pro venkov, ve kterém se dozvíte jak se žije v obcích našeho kraje, jak se mění venkov v dnešní dynamické době. Jak se žije lidem v obcích našeho kraje, co je baví, zajímá a trápí.

Školáci na Přerovsku mají jarní prázdniny. Jak si je děti z malotřídky v Lobodicích budou užívat zjišťovala Jana Zemková.

Sbor dobrovolných hasičů v Lošově v dubnu oslaví 126. výročí. Mezi sedmdesáti členy hasičské výjezdové jednotky najdete i Barboru Mozoličovou, se kterou hovořila Dita Vojnarová.

Centrum ekologických aktivit v Horce nad Moravou si pro veřejnost připravilo Den dřeva. Jak si ho rodiče s dětmi užili zjišťoval Aleš Spurný.

Jak se daří Tělovýchovné jednotě Sokol v Šumvaldu zjišťovala Petra Ševců.

Už tento pátek začne tradiční přehlídka amatérských divadel ve Starém městě. Kdy se můžete vydat na první představení a co všechno si pořadatelé pro milovníky divadla připravili se ptal předsedy divadelního spolku Šok Rudolfa Šmůly Mirek Kobza.