Kalendář akcí Českého rozhlasu Olomouc

3. září 2020

Pravidelně pro vás připravujeme koncerty, besedy a další akce. Kalendář průběžně aktualizujeme.

ZRUŠENO! T. H. S. Brzdaři

ZRUŠENO! Katarína Koščová (SK)

MATĚJ PTASZEK & HONZA STEHLÍK

středa 11. listopadu 2020 od 20:00 hodin

Původní profesí umělecký fotograf, od roku 2004 profesionální hráč na foukací harmoniku, tvář firmy Höhner. Jako první Čech v novodobé historii byl pozván touto firmou World Harmonica Festival 2009. V současnosti patří mezi evropskou špičku hráčů na foukací harmoniku na poli tradičního blues, na kterém měl tu čest účinkovat. Začínal se slovenským bluesmanem Lubošem Beňou, dnes vystupuje s kytaristou Janem St. Johnym Stehlíkem.

Velké studio Českého rozhlasu Olomouc. Vstupné 50 Kč.

BLUEGRASS NOVA

středa 9. prosince 2020 od 20:00 hodin

Legendární, původně olomoucká, bluegrassová skupina. V osmdesátých letech dvakrát vyhrála interpretační Portu v Plzni, v roce 1984 reprezentovala Československo na bluegrassovém festivalu v Toulouse ve Francii, kde se mj. setkala se svým vzorem, skupinou New Grass Revival. úspěch na festivalu jim pomohl otevřít cestu i na další festivaly na Západě. Po tragickém úmrtí jednoho z členů skupiny se na 20 let odmlčeli, ale v současnosti opět patří k zajímavým a za pozornost stojícím současným regionálním skupinám.

Velké studio Českého rozhlasu Olomouc. Vstupné 50 Kč.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.