Královna českého piana Beata Hlavenková vystoupí v rámci Koncertních střed Českého rozhlasu Olomouc

27. leden 2018

I díky odvaze proplouvat mezi různými hudebními žánry a jasnému vlastnímu rukopisu je skladatelka, aranžérka a zpívající pianistka Beata Hlavenková hvězdou.

Před Vánocemi jí vyšlo nové album Bethlehem, do konce roku bylo vyprodané. Žádný pop, jen osobité zpracování evropských vánočních skladeb a vlastních miniatur.

Za desku Theodoros získala cenu Anděl v kategorii nejlepší jazzové album roku 2013. V kapele Baromantika si ji hýčká Lenka Dusilová, občas hraje i s dalšími muzikanty.

Nejvíc jí to ale sluší sólo. V našem Velkém studiu nebude svázána žádnými samply. Jen Beata Hlavenková a koncertní křídlo.

Nenechte si ujít mimořádné vystoupení v rámci cyklu Koncertních střed Českého rozhlasu Olomouc. Ve středu 31. ledna od 20 hodin u nás bude hrát a zpívat Beata Hlavenková. Vstupné je 50 Kč.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.