Kvůli vandalům uzavřeli do odvolání centrální hřbitov v Olomouci. Pohřbů ani provozu krematoria se opatření netýká
11. září 2025 15:17
Hřbitov v olomoucké městské části Neředín je od čtvrtka 11. září do odvolání uzavřený. Důvodem je útok vandalů, který vyšetřuje policie.
Plánovaných pohřbů ani provozu krematoria se zmíněné opatření podle vedení města netýká.
„V tuto chvíli zjišťujeme rozsah poškození, provádíme ohledání místa, zajišťujeme a vyhodnocujeme stopy,“ dodává policejní mluvčí Libor Hejtman.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Už po prvním zápase. Šampionát ve fotbale začal stejným počtem červených karet jako celé MS 1978
-
Konflikt na Ukrajině už trvá déle než první světová válka. ‚A mají řadu paralel,‘ míní expert Petráš
-
Spojení s Rumunskem jako ‚plán B‘, jak se dostat do EU? Extrémní řešení, ale ne nemožné, říká politolog
-
Při nehodě a požáru dvou kamionů na D2 u Brna zemřeli oba řidiči, oba směry stojí