Lady magazín živě: Ivana Plíhalová zavzpomíná na pěvecké osobnosti, které si zvala k mikrofonu

17. duben 2018

Tento týden se už podruhé ohlédneme za pořadem Lady magazín, který dlouhá léta uváděla olomoucká herečka Ivana Plíhalová. Ve Velkém studiu zavzpomíná na devět osobností.

Pořad Lady magazín jsme vysílali na vlnách Českého rozhlasu Olomouc jedenáct a půl roku vždy v sobotu dopoledne. Za tu dobu připravila herečka Moravského divadla Olomouc Ivana Plíhalová rozhovory s téměř tisícovkou hostů. Společně se svými divadelními kolegyněmi a kolegy zavzpomíná na tři ženské a šest mužských pěveckých osobností, se kterými se v průběhu let 2003 až 2014 u mikrofonu setkala.

Uslyšíte písně známých interpretů v podání Ivany Plíhalové, Daniely Krahulcové, Natálie Tichánkové, Lukáše Červenky, Václava Bahníka, Jaroslava Krejčího nebo Petra Kubese. Na kytaru a klavír je bude doprovázet Matěj Plíhal.

Těšíme se na setkání v pátek 20. dubna od 18 hodin v našem Velkém studiu. Vstupenky za 50 korun jsou k dostání na recepci Českého rozhlasu Olomouc.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.