Lady magazín živě: Ivana Plíhalová zavzpomíná na pěvecké osobnosti, které si zvala k mikrofonu

17. duben 2018

Tento týden se už podruhé ohlédneme za pořadem Lady magazín, který dlouhá léta uváděla olomoucká herečka Ivana Plíhalová. Ve Velkém studiu zavzpomíná na devět osobností.

Pořad Lady magazín jsme vysílali na vlnách Českého rozhlasu Olomouc jedenáct a půl roku vždy v sobotu dopoledne. Za tu dobu připravila herečka Moravského divadla Olomouc Ivana Plíhalová rozhovory s téměř tisícovkou hostů. Společně se svými divadelními kolegyněmi a kolegy zavzpomíná na tři ženské a šest mužských pěveckých osobností, se kterými se v průběhu let 2003 až 2014 u mikrofonu setkala.

Uslyšíte písně známých interpretů v podání Ivany Plíhalové, Daniely Krahulcové, Natálie Tichánkové, Lukáše Červenky, Václava Bahníka, Jaroslava Krejčího nebo Petra Kubese. Na kytaru a klavír je bude doprovázet Matěj Plíhal.

Těšíme se na setkání v pátek 20. dubna od 18 hodin v našem Velkém studiu. Vstupenky za 50 korun jsou k dostání na recepci Českého rozhlasu Olomouc.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.