Letní soutěž Křížem krajem. Vyhrajte s Českým rozhlasem Olomouc litry piva denně!

pivo, přípitek, léto

Na začátku parného léta jistě uvítáte příjemné osvěžení. Český rozhlas Olomouc pro vás připravil letní soutěž, ve které můžete vyhrát denně 16 půllitrů piva.

První týden jsme jezdili po Olomoucku a soutěžilo se o pivo Holba Šerák. Druhý týden jsme se pohybovali na Prostějovsku. Třetí týden soutěže se vydáme na Šumpersko a Jesenicko. Ti šťastní z vás si odnesou pivo Holba Šerák. 

Trasa 23. 8. 2019

14:15 – 14:50 Dlouhomilov před obecním úřadem
15:05 – 15:35 Lesnice u hasičské zbrojnice
15:50 – 16:25 Sudkov u obecního úřadu
16:55 – 17:25 Rejchartice u obecního úřadu
17:45 – 18:10 Kopřivná před obecním úřadem

Každý pracovní den odpoledne vyjede naše rozhlasová hlídka na svoji denní trasu, kterou uslyšíte v našem vysílání. Aktuální trasu vždy dopoledne zveřejníme také na našem webu.

V přímém vstupu uslyšíte, kde se naše hlídka nachází. Na místě zůstane přibližně 30 minut. Pokud k ní stihnete přijít, získáte drobný dárek a vyplníte anketní lístek, díky kterému můžete vyhrát 16 půllitrů piva ZUBR Grand nebo Holba Šerák.

Po projetí celé denní trasy vyhodnotí naše rozhlasová hlídka odpovědi na tipovací otázku a tipující s nejbližší správnou odpovědí získá denní výhru, kterou mu naše hlídka hned přiveze domů. V případě, že se nám nepodaří výherce zkontaktovat, bude výhra předána dalšímu v pořadí.