Na Noc otevřených dveří k nám přišlo přes 600 návštěvníků

20. květen 2017

Více než 600 návštěvníků přišlo v pátek 19. května od 17.00 hodin na Noc otevřených dveří Českého rozhlasu Olomouc, která se konala v rámci olomoucké Muzejní noci.

Návštěvníci si mohli vyzkoušet práci moderátora, prohlédnout si zázemí a dokonce si vyzkoušet živý vstup do vysílání. V hlasatelně návštěvníci nahrávali vzkazy pro své blízké a fotili se za mikrofonem. Také si mohli nechat udělat originální tetování.

Pro děti byla připravena dílna z řady Malí na cucky olomouckého Divadla na cucky, kde si děti zkoušely vytvářet zvukové obrazy. Mimo to se návštěvníc mohli podívat i do vysílacího studia, odkud živě vysílal vedoucí programu Jiří Matějů a právě do živého vysílání zapojil i návštěvníky Noci otevřených dveří.

Tady najdete své vzkazy, které jste u nás natočili:

Patrik Hlaváček, Vendula Malínková, Zuzana Rožánková, Barbora Danielová, Jitka Zálešáková, Renata Machová, Vendula Havranová, Simona Rutarová, Pavel Večerka, Petra Crhonková

Jan Štěřík, Petra Lokočová, Ondřej Krátký, Mojmír Lukovský, Dalibor Kuba, Petra Růžičková, Klára Clarce, Jitka Juřičková, Michal Frantík, Stanislav Hamdl, Adrian Beneš

Noc otevřených dveří 2017