Na olomoucké radnici se darovala krev. Žilou pustili i zaměstnanci magistrátu nebo šermíř Jurka
5. březen 2025 10:15
Dárci krve si v úterý mohli užít nevšední zážitek, a to v budově olomoucké radnice, kde se konala akce s názvem Pomáhej srdcem - daruj krev na radnici, jejímž cílem bylo přilákat co nejvíce dárců, a to nejen z řad zaměstnanců magistrátu, ale i veřejnosti.
Mimořádný odběr přitáhl pozornost šedesáti dárců krve, mezi nimiž bylo také 27 prvodárců.
S mikrofonem tam vyrazila Sabina Müllerová, poslechněte si.
Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat
-
Trochu Beyoncé, trochu Menšík, 100 % miss sympatie. Fenomén Ewa, vládkyně popu se silným vzkazem
-
Boj s oligarchií obnovuje pocit spravedlnosti. Není za tím ekonomická racionalita, říká maďarský ekonom