Nedělní Noční linka: Nádherné motivační příběhy – pohlazení pro duši

15. květen 2022

Žít život bez překážek, to bychom si přáli všichni. Jenže právě PŘEKÁŽKY mají na naší cestě svůj smysl, nemyslíte? Když je dokážeme přijmout a vyvodit z nich něco dobrého, třeba ponaučení, posouvá nás to dopředu.

Jakou překážku jste v poslední době nebo v době dávné museli přeskočit, podlézt nebo obejít? Zkrátka s čím jste se museli v život poprat? Jak velký milník ve vašem životě to byl? Kdy jste se cítili pod psa, ale dokázali jste se vzchopit? Co bylo to, co vás vzpružilo a přivedlo na správnou cestu? Nebo to byla nějaká blízka osoba, která vám pomohla? Poraďte ostatním, kteří právě neprožívají dobré období, jak z toho ven. Měli byste nějakou praktickou radu? Znáte nějaký povzbudivý citát nebo motivační příběh, který dokáže z překážky udělat výhodu? 

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?