Od března řidiči neprojedou frekventovanou Polní ulicí v Přerově
6. únor 2019
Objížďky čekají od března na řidiče projíždějící Přerovem. Dělníci ve městě uzavřou jednu z nejfrekventovanějších ulic - Polní. Její úplná uzavírka potrvá čtyři měsíce.
Bezpečnost, to je podle Lukáše Hrušky, který opravě a rozšíření Polní ulice šéfuje, hlavní důvod proč si úplnou uzavírku prosadil. „Z technického hlediska by to nešlo provést,“ upřesňuje Hruška.
Město už připravilo mapu objízdných tras. Kamiony ale do centra nepustí. Pošle je do okolních obcí.
„Opravdu jsme hledali řešení, které by bylo schůdné pro ostatní obce, ale samozřejmě aby zároveň město zůstalo průjezdné,“ říká uvolněný radní z Hnutí ANO Tomáš Navrátil.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Česko se pustilo do takzvaného kreativního účetnictví, říká Bříza o výdajích na obranu a schůzce s Ruttem
-
Decroix: Tejcův audit má stejné závěry jako můj. Trestní oznámení jsem nepodala, protože už běželo
-
ŽIVĚ: Začíná boj o hokejovou extraligu, Litvínov hraje s Jihlavou. Radiožurnál Sport vysílá přímý přenos
-
Pražská KDU-ČSL vzkazuje ODS: Jde nám o konsenzus, ne o rozbíjení vztahů demokratických stran