Olomoucká radnice zhodnotila zájem lidí o prodloužené úřední hodiny
Olomoucká radnice po roce zhodnotila prodloužení úředních hodin na některých pobočkách magistrátu. Největší zájem byl na přepážkách cestovních dokladů a občanských průkazů a evidencích vozidel, řidičů a obyvatel.
Jen minimálně lidé využívali v podvečerních hodinách oddělení místních poplatků, pokladnu v budově radnice nebo poradenské centrum odboru sociálních věcí. Prodlouženou pracovní dobu tu proto radnice už v polovině roku zrušila, říká mluvčí Jana Doleželová:
„Už v květnu, po půlročním působení, to byly například oddělení místních poplatků nebo pokladna v budově radnice. Potom také poradenské centrum odboru sociálních věcí a spisová služba odboru správy.“
„V červnu potom k té zrušené prodloužené pracovní době přibylo ještě oddělení místních poplatků, kde se platily poplatky za komunální odpad,“ doplnila Jana Doleželová.
Olomoucká radnice prodloužila úřední hodiny na některých odborech magistrátu v listopadu roku 2011. V květnu letošního roku pak radní znovu zmonitorují návštěvnost jednotlivých přepážek a rozhodnou, jak s prodlouženou pracovní dobou dál naloží.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Projevil určitou míru polepšení.‘ Soud ve verdiktu vysvětluje, proč Feriho propustil z vězení
-
Rusko může na NATO zaútočit v roce 2029. Připravujeme ozbrojené složky i IT systémy, říká německý generál
-
Brno, bude plno. Hotely jsou díky MotoGP obsazené i přes násobně vyšší ceny, plní se také kempy
-
Austrálie zaskočila Turecko a vyhrála 2:0. Skoti slaví historickou výhru, Brazílie remizovala s Marokem