Olomoučtí hokejisté hodili v Hradci Králové čtyři porážky za hlavu. Výhru řídili navrátilci do sestavy

26. únor 2024 10:50

Olomouc v Hradci Králové v historii vyhrála jen pětkrát z 21 zápasů, ve 49. kole hokejové extraligy ale přidala šestý triumf. V emotivním a potyčkami napěchovaném utkání Hanáci zvítězili 4:2 a do tabulky si připsali maximální počet tří bodů.

Přitom po první třetině, kterou Olomouc prohrála 0:1, se nezdálo, že by Kohouti mířili za vítězstvím.

„První třetina byla z naší strany špatná. Neměli jsme pohyb, ani souboje, nic. Díky Kubovi Sedláčkovi jsme to nějak zvládli jen o gól. Byl potom trošku rachot v šatně a jsme rádi, že hned první tři střídání nás nakoply a tempo jsme udrželi,“ říkal po zápase v Hradci Králové olomoucký obránce a kapitán Jiří Ondrušek.

Ten se v utkání dokonce porval. Proč? A jak utkání hodnotil Pavel Musil, navrátilec do sestavy Kohoutů a jen ze střelců Mory.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autor: Adam Kodet