Písničkář Slávek Janoušek pokřtil své výtečné album v našem Velkém studiu

26. únor 2019

Koncertem Janouška doprovázela kapela, která spolu s ním desku natáčela.

„Dovoluji si vám poslat moje nové CD, jedno z nejpovedenějších, co jsem za svůj život vydal,“ stálo na lístku u alba „Tohle je vzkaz“, které mi v závěru minulého roku přistálo na stole.

Stačil jediný poslech a bylo jasno. Hudebně vše příjemně folk-rockově plyne a dokonale to dokresluje texty, které si prostě zamilujete (zvlášť, pokud vám už bylo „…sát“). Perlou je slogan: „Tolik, co údajně dnes je nám, to dřív bylo starým lidem.“

Ale podobných je album plné, texty si užijete jak posloucháním, tek třeba jen listováním v bookletu. S muzikou je to ovšem lepší.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...