Poslední Veselice Českého rozhlasu Olomouc letošních prázdnin. Přijeďte za námi do Březska u Konice

V sobotu 21. 8. odpoledne se na vás těšíme v areálu fotbalového hřiště "Na vinohrádku" v Březsku u Konice na Prostějovsku. 

Těšit se můžete na vystoupení tří kapel, ve dvou z nich uslyšíte hlasy, které znáte z našeho vysílání. V se skupine Domino zpívá naše redaktorka zpravodajství Blanka Mazalová a s kapelou Wilsne! bude hrát a zpívat redaktor Mirek Kobza, který nás celým odpolednem bude také provázet. Večerní část programu bude patřit nasí oblíbené skupině Atom-rock ze Zábřehu, která vám zahraje oblíbené hity hlavně k tanci. 

Těšíme se na vás!

autoři: Irena Svobodová , tos
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.