Seriálová dvojčata Tereza a Matěj z Ulice zažijí v Olomouci premiéru. Budou spolu moderovat ples

5. únor 2018

Patricie Solaříková a Jakub Štáfek alias Tereza a Matěj ze seriálu Ulice budou ozdobou masopustního plesu v Olomouci. Poprvé budou moderovat bok po boku.

Zatímco mladé generaci známý Lavi se chystá s krásnou Patricií na slavnostní výkop, Dasha a Ondřej Ruml, hvězdy televizních pořadů Stardance a Tvoje tvář má známý hlas, připravují pěvecká vystoupení s fenomenálním Moravia Big Bandem, orchestrem, který z Moravy dobyl republiku.

„Plesová sezóna je v plném proudu. Mě čeká první ples 9. února v Olomouci. Budeme ho moderovat společně s Jakubem, tak kdo to máte blízko, dorazte, bude švanda!“ zve na The Ples své příznivce Patricie Solaříková prostřednictvím sociálních sítí.

Oslavy Olomouckého masopustu slibují velkou podívanou, třeba i s benátskými maskami. Možná přijde i kouzelník, zcela určitě krásné ženy se smyčci a nemůže chybět tradiční pochování basy v netradičním divadelním podání ve světové premiéře. A že jste na plese ještě nikdy neslyšeli pěvecký sbor? Nic není nemožné a Olomouc to ví.

„Koho by snad nenalákala plejáda hvězd, ten si jako předkrm může dát třeba tatarák z tlačenky s cibulovou pěnou a slaninou od trenéra reprezentace kuchařů České republiky a šéfkuchaře ze skvělé olomoucké Mtrojky. Nabídneme vám k tomu nejlepší vína roku od moravských vinařů a whisky párování od nejlepšího irish pubu v republice,“ dodává k programu večera Roman Štěpánek z pořádající agentury. Partnerem akce je i Český rozhlas Olomouc.

autor: Roman Štěpánek
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.