O pořadu Seznamka

Láska kvete v každém věku!

Telefonem, přes sms zprávy i prostřednictvím dopisů či mailů můžete inzerovat své nabídky k seznámení. Za více než deset let svého působení se Seznamce podařilo spojit životní cesty mnohých posluchačů, takoví se do Seznamky také rádi vracejí alespoň vzkazem a podporou pro ostatní hledající.

Mnozí si na svoji lásku museli počkat i déle než rok, ale všichni se shodují v tom, že trpělivost se jim skutečně vyplatila. Nejen trpělivost, ale také odvaha! Protože není jednoduché překonat trému a vytočit telefon k nám do studia 585 100 100 a souvisle o sobě vyprávět do rozhlasového éteru. Je možno také psát sms na 723 703 351 nebo napsat na mail: studio@ol.rozhlas.cz 

Nebojte se! I ten největší strach můžeme společně překonat a vydat se na cestu za láskou!

Historie

Pořad vznikl v roce 2002 a od počátku vás jím provází stále stejná moderátorka. Seznamka Českého rozhlasu Olomouc lidi nejen spojuje, ale často jim také pomáhá v obtížných životních situacích. Příkladem může být příběh ženy ze Šumperska, která po rozvodu přišla o střechu nad hlavou a podařilo se jí seznámit se starými bezdětnými manžely, kteří přivítali možnost získat takto téměř dceru, které oni nabídli možnost bydlení a ona jim péči v době stáří. Další příběh nám dokonce přímo do vysílání přišel povědět muž z Oskavy, který měl léta problém s alkoholem, několikrát prošel odvykací kůrou, ale nakonec se mu podařilo vyhrát až díky přítelkyni, kterou poznal prostřednictvím naší Seznamky a která mu dala smysl a dobrý důvod vydržet a začít znovu a lépe. Držíme palce všem šťastnýmk párům, které se našly díky Seznamce ČRo Olomouc, děkujeme jim za jejich zpětnou vazbu, která je bohatá a budeme se těšit na další setkávání s Vámi.

Pořad připravují