Sigma poprvé na jaře skórovala, ale trápení trvá. Hanáci tentokrát prohráli s Českými Budějovicemi

26. únor 2024 09:48

Fotbalisté Olomouc v lize prohráli v Českých Budějovicích 1:2. Během 11 minut druhého poločasu dvakrát inkasovali. Útočník Lukáš Juliš mluvil o herní i výsledkové krizi. Sigma v jarní části soutěže prohrála třetí ze čtyř zápasů.

„Moc to neznám, taková ve Spartě nikdy nebyla. Je jen na nás, abychom se z toho dostali. Promarnili jsme zatím všechny poločasy, co jsme na jaře hráli. Jestli se neprobereme, neporazíme nikoho,“ hodnotil porážku na jihu Čech Lukáš Juliš, útočník Sigmy.

Kompletní reportáž ze zápasu si poslechněte ve výše přiloženém audiu.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autor: Kamil Jáša