Startuje letní soutěž Křížem krajem. Vyhrajte s Českým rozhlasem Olomouc litry piva denně!

25. květen 2018

Na začátku parného léta jistě uvítáte příjemné osvěžení. Český rozhlas Olomouc pro vás připravil letní soutěž, ve které můžete vyhrát denně 16 půllitrů piva.

První týden budeme jezdit po Prostějovsku a soutěžit se bude o pivo ZUBR Grand. Druhý týden se budeme pohybovat na Olomoucku a ti šťastní z vás si odnesou pivo Holba Šerák. Od 18. června se setkáme na Přerovsku opět s pivem ZUBR Grand a poslední týden v červnu zavítáme na Šumpersko a Jesenicko s pivem Holba Šerák.

Trasa v pátek 29. června

14.15 – 14.45 Dubicko (před Obecním úřadem)

14.55 – 15.30 Lukavice (před obchodem)

15.45 – 16.30 Zvole (před Obecním úřadem)

16.50 – 17.25 Jestřebí (u Obecního úřadu)

17.45 – 18.10 Hynčina (u Obecního úřadu)

Každý pracovní den odpoledne vyjede naše rozhlasová hlídka na svoji denní trasu, kterou uslyšíte v našem vysílání. Aktuální trasu vždy dopoledne zveřejníme také na našem webu.

V přímém vstupu uslyšíte, kde se naše hlídka nachází. Na místě zůstane přibližně 30 minut. Pokud k ní stihnete přijít, získáte drobný dárek a vyplníte anketní lístek, díky kterému můžete vyhrát 16 půllitrů piva ZUBR Grand nebo Holba Šerák.

Po projetí celé denní trasy vyhodnotí naše rozhlasová hlídka odpovědi na tipovací otázku a tipující s nejbližší správnou odpovědí získá denní výhru, kterou mu naše hlídka hned přiveze domů. V případě, že se nám nepodaří výherce zkontaktovat, bude výhra předána dalšímu v pořadí.

Soutěž trvá od 28. května do 29. června. 

Každý týden zakončíme v sobotu Obecní veselicí

2. 6. Obecní veselice v Čelechovicích na Hané – v areálu Sokolovny vystoupí skupiny Domino, A. M. Úlet, Atom-Rock a Taneční kroužek při ZŠ Čelechovice na Hané.

9. 6. Obecní veselice ve Velkém Újezdu – na náměstí vystoupí skupiny Freďáci, Holátka a Atom-Rock. Také se můžete těšit na vystoupení Tanečního kroužku při ZŠ a Pěveckého sboru při ZŠ Velký Újezd.

23. 6. Obecní veselice ve Věžkách na Přerovsku – v areálu u Obecního úřadu vystoupí skupiny Freďáci, HAPPY TO MEET a skupina 2KU1.

30. 6. Obecní veselice v Rájci – v areálu U Antoníčka vystoupí skupiny Domino, HAPPY TO MEET a Atom-Rock.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Hurvínek? A od Nepila? Teda taťuldo, to zírám...

Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

3 x Hurvínkovy příhody

3 x Hurvínkovy příhody

Koupit

„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka