V Olomouci od pondělí nebudou jezdit tramvaje přes centrum
Olomoucký dopravní podnik přeruší zítra provoz tramvají na trase hlavní nádraží - náměstí Republiky - centrum města. Důvodem je uzavření mostu před řeku Moravu na Masarykově třídě. V době výluky nepojedou tramvajové linky číslo 2 a 6.
„Linka číslo 1 bude vedena pouze v pracovní dny, linka číslo 3 bude vedena v úseku Trnkova - Náměstí Hrdinů a zpět. Linka číslo 2 a 6 nebude v tomto období vůbec provozována. Linka číslo 4 bude vedena jako linka X4 a bude vedena přes tržnici. Náhradní autobusová doprava z hlavního nádraží na zastávku Palackého a zpět bude absolvovat všechny nácestné zastávky mimo zastávky U Bystřičky,“ říká mluvčí dopravce Martina Krčová.
Od 15. března začne v Olomouci také oprava ulice 8. května. Výlukové autobusy tak pojedou pouze mezi hlavním nádražím a náměstím Republiky.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Útoky, které cílí na ‚životní mízu‘ války. Proč Ukrajina míří na ropné rafinerie v ruském týlu?
-
Trumpovy škrty v americké vědě. ‚Mí pacienti s rakovinou mají strach,‘ říká výzkumnice
-
V USA se rodí ústavní krize, obává se novinář. Musk má s Trumpem sňatek z rozumu
-
ONLINE: Rusko útočilo raketami na Kyjev. ‚Takto chce válku ukončit,‘ prohlásil šéf Zelenského kanceláře