V týmu hokejové Olomouce nebude kromě hlavního trenéra pokračovat celkem 10 hráčů

2. květen 2025 13:25

Po vyhrané baráži o extraligu proběhne v kádru hokejové Olomouce výrazná obměna, kromě hlavního trenéra Tomajka na Hané končí 10 hráčů.

Dlouholetá brankářská jednička Branislav Konrád ze zdravotních důvodů ukončil kariéru, dvojka Jakub Sedláček také nepokračuje.

Útočník Michal Kunc po životní sezóně podepsal kontrakt v NHL s týmem Utahu, reprezentační obránce Jakub Sirota míří do pražské Sparty. Končí i obránci Švrček a Mareš, kteří zřejmě poputují do první ligy.

Po letech se s Olomoucí loučí i útočníci Jan Knotek, Jan Káňa, Pavel Musil a po jedné sezóně také Martin Kohout.

Posily z řad hráčů i trenérů by měl klub oznámit v následujících týdnech.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify nebo Apple iTunes.

autor: Adam Kodet
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat