Vedení Loštic plánuje v centru města vybudovat odpočinkovou zónu. Získalo na to i dotaci

1. červenec 2025 11:35

Odpočinkovou zónu plánuje v centru města vedení Loštic na Šumpersku. Na krytý přístřešek, informační panel a vybudování toalet město získalo dotaci víc než tři miliony korun.

„Nové odpočívadlo a veřejné WC přinášejí komplexní řešení nejen z hlediska hygieny, ale i estetiky, pohodlí a informovanosti,“ uvádí nezávislá starostka Loštic Šárka Havelková Seifertová.

Podle ní realizace přinese nejen praktický užitek, ale i důstojné a příjemné místo k odpočinku v srdci města.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autor: Radka Těšíková
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat