Voxel rozezpíval vyprodané Velké studio Českého rozhlasu Olomouc

26. listopad 2015

Naprosto skvělou atmosféru mělo vystoupení Voxela v rámci Koncertních střed Českého rozhlasu Olomouc. Do posledního místečka zaplněné Velké studio aplaudovalo one-man-show se záplavou hitů a mnohé si se zpěvákem zazpívalo sborově.

Voxel při výběru písní sázel především na novinku Motýlí efekt, která vyšla jen před několika málo týdny. „Ty písničky přece jen víc vyjadřují mé současné rozpoložení, cestu, po které bych se jako muzikant chtěl ubírat,“ přiznal zpěvák.

Samozřejmě ale došlo i na některé hity z loňského debutu All-boom!, Voxel představil i vánoční písničku od Pokáče. „Jde o jeho písničku, ale on na svých sólových koncertech také hraje věci z mého repertoáru, tak proč si také něco nepůjčit,“ vysvětlil.

A že je zručný ve směnném obchodu, když nejprve nabídl svou vodu jedné z divaček, aby obratem získal slazenou minerálku a sklenici zapečeného čaje. „Takhle by to mohlo fungovat běžně, to by nebylo špatné. Třeba hodně rád mám...,“ prozradil Voxel.

Co konkrétně, to zjistíte, když si pustíte záznam Koncertní středy Českého rozhlasu Olomouc s Voxelem. Ta hodinka a půl vám uteče, jakoby nic.