Vyberte s Českým rozhlasem Olomouc Zápas století Sigmy

29. březen 2019

Sto let od založení letos slaví fotbalový klub SK Sigma Olomouc. Za dobu své existence sehrál celou řadu památných utkání, některá z nich se nesmazatelně zapsala do české fotbalové historie a především paměti fanoušků. Připomeňte si s Českým rozhlasem Olomouc legendární bitvy Hanáků a pomozte nám vybrat Zápas století Sigmy. Navíc můžete vyhrát permanentku na příští sezonu!

Přestože se dějiny oddílu píšou od roku 1919, na skutečně velká klání si musela Sigma počkat až do osmdesátých let, kdy se poprvé probojovala mezi domácí elitu. V našem výběru samozřejmě nechybí ani připomínky slavných tažení pohárovou Evropou pod vedením Karla Brücknera. Na jaký zápas vzpomínáte nejraději vy? Hlasujte v naší anketě dole pod článkem.

Hlasovat můžete od pátku 12. dubna do neděle 26. května, výsledky ankety vyhlásíme v posledním květnovém týdnu. Aby byl váš hlas připsán, musíte jej potvrdit přes svoji e-mailovou adresu. Všechny e-maily pak zařadíme do slosování o permanentní vstupenku na SK Sigma Olomouc v sezoně 2019/2020. Z jedné e-mailové adresy můžete hlasovat jednou za 24 hodin.

Soutěž o permanentní vstupenku se řídí obecnými pravidly, která najdete na webu Českého rozhlasu.

Anketa vznikla ve spolupráci s SK Sigma Olomouc.

autoři: Martin Dostál , tos
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...