Výherci Hradozámeckého léta

13. srpen 2018
Hradozámecké léto na Hrubém Rohozci

Podívejte se na přehled výherců Hradozámeckého léta.

6. losování (Jindřichův Hradec 12. 8. 2018)

Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ (batoh + termohrnek)
Jaroslava LUKEŠOVÁ (batoh + termohrnek)
Dušan PRIESOL (batoh + termohrnek)
Jaroslava BABKOVÁ (tričko + termoska)
Roman BEDNÁŘ (tričko + termoska)
Jan BARTOŠ (tričko + chladicí taška)
Alexandra KNAPOVÁ (tričko + chladicí taška)
Martin FOJTŮ (tričko + chladicí taška)
Linda HAKLOVÁ (deka + svítilna)
Venuše HÁSOVÁ (deka + svítilna)


5. losování (Hrádek u Nechanic 5. 8. 2018)

Markéta HERNYCHOVÁ (batoh + termohrnek)
Barbora ČAPKOVÁ (batoh + termohrnek)
Jiří PEŘINA (batoh + termohrnek)
Lubomír VRÁTNÍK (tričko + termoska)
Milada HERÁKOVÁ (tričko + termoska)
Jiří NOVÁK (tričko + chladicí taška)
Zdenka MAIVALDOVÁ  (tričko + chladicí taška)
Jitka HAVLÍČKOVÁ (tričko + chladicí taška)
Jakub SVOZIL (deka + svítilna)
Stáňa NÁGLOVÁ (deka + svítilna)

4. losování (Velké Losiny 29. 7. 2018)

Antonín DVOŘÁK (batoh + termohrnek)
Tomáš DAVID (batoh + termohrnek)
Monika JIRÁSKOVÁ (batoh + termohrnek)
Ingrid ZAJÍČKOVÁ (tričko + termoska)
Jitka KRÁSENSKÁ (tričko + termoska)
Roman HLADKÝ (tričko + chladicí taška)
Hana ADAMOVÁ (tričko + chladicí taška)
Richard VITÁSEK (tričko + chladicí taška)
Nikola NAVRÁTILOVÁ (deka + svítilna)
Jana BRETHOVÁ (deka + svítilna)

3. losování (Hradec nad Moravicí 22. 7. 2018)

Martin LIŠKA (batoh + termohrnek)
Martina ZÍTKOVÁ (batoh + termohrnek)
Aleš GILAR (batoh + termohrnek)
Miroslav TICHÝ (tričko + termoska)
Ludmila VERMEŠOVÁ (tričko + termoska)
Bohumila KULICHOVÁ (tričko + chladicí taška)
Ondřej JUPA (tričko + chladicí taška)
Míra VLACH (tričko + chladicí taška)
Stanislav ŠIRLO (deka + svítilna)
Lubomír ČERMÁK (deka + svítilna)

2. losování (Švihov 15. 7. 2018)

Kateřina LAPKOVÁ (batoh + termohrnek)
Libor HUBKA (batoh + termohrnek)
Martina INDRÁKOVÁ (batoh + termohrnek)
Jaroslav MOLEK (tričko + termoska)
Lukáš VAGNECHT (tričko + termoska)
Danuše ČERMÁKOVÁ (tričko + chladicí taška)
Marcela TOŠOVSKÁ (tričko + chladicí taška)
Vladimír ANTONÍN (tričko + chladicí taška)
Marta KORNEROVÁ (deka + svítilna)
Viktor ZOLLMANN (deka + svítilna)

1. losování (Hrubý Rohozec 8. 7. 2018)

Michal VRBA (batoh + termohrnek)
Radek SOBOTKA (batoh + termohrnek)
Martin CÍSAŘ (batoh + termohrnek)
Hana RABUŠICOVÁ (tričko + termoska)
Zdenka HARASOVÁ (tričko + termoska)
Tomáš KAVAN (tričko + chladicí taška)
Monika PEŘICHOVÁ (tričko + chladicí taška)
Karel TOMÁŠ (tričko + chladicí taška)
Radka PIKNEROVÁ (deka + svítilna)
Filip ŠKODA (deka + svítilna)

Spustit audio
  • Zábava
  • Soutěž
  • Hradozámecké léto