Zástupci Prostějova připravují stavbu nového krytého bazénu s osmi plaveckými drahami
Vedení Prostějova chystá stavbu nového krytého plaveckého bazén. Měřit na délku bude 25 metrů a bude v něm osm plaveckých drah.
Bazén má mít dvě nadzemní podlaží. První je vyčleněné pro plavecký bazén s osmi drahami, tribunami a výcvikový bazén s vodními atrakcemi. Pro návštěvníky bude k dispozici také vířivka, parní sauna, tobogán nebo brouzdaliště pro děti.
Ve druhém patře bude šest sezon ledová jeskyně, občerstvení nebo fitness zóna. Některé prostory nabídne město k pronájmu.
Radní na svém jednání tento týden projednali studii, podle které by bazén rozšířil dosavadní venkovní akvapark v okrajové části města. Další postup musí schválit zastupitelstvo.
Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Turek nedorazí na jednání s prezidentem Pavlem. Omluvil se ze zdravotních důvodů
-
Maminko, budu tě milovat, i když jsi ve vězení, řekla jí dcerka. Odsouzená popisuje, jak se nezbaví strachu
-
Rusko financuje svou válku africkým zlatem. Nebojí se pro něj i vraždit
-
Prouza: Cena másla klesá, protože zlevňují energie a mléko. Výrok o rozmražených zásobách je pomluva