Zpívám česky, zpívám rád! Bavte se hudební soutěží a hrajte o drobné ceny i horské kolo

Zpívejte s Českým rozhlasem Olomouc každý všední den ráno. Přichystali jsme si pro vás několik českých písní, které si rád zazpívá téměř každý. Vaším úkolem bude správně dokončit frázi písně, protože vždy uslyšíte pouze část a zbytek bude na vás.

Nejdůležitější je se dobře bavit. Hodnotit nebudeme váš pěvecký výkon, to se nemusíte bát, hlavní je správné znění chybějícího úryvku.

Soutěžící, který jako první v daný den správně doplní text písně, která zazní v ukázce, se stává výhercem drobné ceny a zařadí se do soutěže o horské kolo. Výherce této hlavní ceny bude vylosován v pátek 2. června 2023.

Volejte do našeho studia na číslo 221 555 444 každý všední den ráno (mezi 6. a 9. hodinou) po ohlášení soutěže od pondělí 1. května do středy 31. května 2023 a zvesela si zazpívejte s Českým rozhlasem Olomouc!

Pravidla soutěže Zpívám česky, zpívám rád! Českého rozhlasu Olomouc jsou zveřejněna na www.olomouc.rozhlas.cz.

Poslechněte si výherce soutěže Zpívám česky, zpívám rád!

autoři: Anna Klepalová , dja
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.