Jaroslav Wykrent poslal posluchačům jako dárek novou píseň

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Petra Ševců, Jaroslav Wykrent a Aleš Spurný
0:00
/
0:00

Petra Ševců a Aleš Spurný se u Wykrentů zastavili před svátky, aby jim mohli popřát všechno nejlepší do nového roku a taky se zeptali, jak vlastně slaví vánoce.

Textař, zpěvák a muzikant Jaroslav Wykrent už léta patří do týmu Českého rozhlasu Olomouc, kde připravuje svůj pořad Hudební vzpomínky. Letošní rok on i jeho žena dost bojovali o své zdraví, ale jak jsme se mohli přesvědčit, těžkosti, které život přináší, už zase zvládají s humorem. 

Jaroslav Wykrent a Zdeněk Prchlík

A jako vánoční a novoroční dárek posluchačům Českého rozhlasu Olomouc posílá pan Wykrent úplně novou písničku Nalej mi, lásko má, ke které napsal text, hudbu složil Ivan Němeček a nahráli ji se skupinou se skupinou In-Blue. 

autoři: pese , Aleš Spurný
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.