Nedělní Noční linka: Doléhá na vás téma koronavirus?

15. březen 2020

Doléhá na vás situace v České republice, v Evropě, v souvislosti s šířící se nákazou virem COVID-19? Zvládáte vše v pohodě a nenecháte se vyvést z míry, protože jak se říká, pozitivní mysl je půl zdraví? A nebo máte obavy ze stávající situace? Jste dostatečně informováni o tom jak se chránit? Odkud čerpáte nejvíce informací?

Česká republika přijala v průběhu tohoto týdne řadu dalších bezpečnostních opatření, která mají pomoci zamezit šíření nákazy koronavirem v zemi. Bezpečnostní rada státu už v úterý vydala rozhodnutí zavřít všechny základní, střední a vysoké školy. Ve čtvrtek vláda v souvislosti s rostoucím počtem nakažených vyhlásila v zemi stav nouze. Platit bude minimálně třicet dnů. Vláda zároveň vyhlásila sérii nových mimořádných opatření. Jak se s touto novou situací vypořádáváte vy? Máte dost informací? Má vám kdo poradit a pomoci, v případě potřeby?

autor: zos
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...