Pavol Hammel v Olomouci představil nové album Srdce bez anjela

23. srpen 2021

Koncertní středy se znovu vrací a nyní už i s diváckou kulisou. Jako první se představila slovenská legenda a kromě hitů zazněly i písně z výtečné novinky.

0:00
/
0:00

Pavol Hammel zraje jak víno. Jeho poslední album „Srdce bez anjela“ znovu posunulo laťku o kousek výš a je skvělé, že nadpoloviční většinu písní z něj zařadil i do koncertního programu.

U nás se představil v triu a je třeba říct, že skladbám zabaleným do dvou akustických kytar a koncertního křídla to sluší, navíc mohou ještě více vyniknout texty léty prověřených i nových spolupracovníků.

Záznam koncertu si múžete přehrát na našem YouTube kanálu.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.