Přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc

24. listopad 2014

V letošním roce se poprvé zapojíme do dobročinné akce sdružení Dobré místo pro život.

„Jsem rád, že kolegyně a kolegové z týmu Českého rozhlasu Olomouc se nesoustředí čistě "jen" na práci, to znamená vysílání, ale rádi přispějí svou aktivitou k dobré věci, čímž určitě charitativní stánek na Vánočních trzích je. Navíc s Nadací Dobré místo pro život spolupracujeme dlouho, tak máme jistotu, že vybrané peníze poslouží opravdu dobré věci.“ Uvedl k této akci ředitel Českého rozhlasu Olomouc Josef Podstata.

Ve čtvrtek 27. listopadu 2014 vás zveme k charitativnímu stánku Dobré místo pro život na Vánočních trzích v Olomouci, který najdete přímo na Horním náměstí. Celý den vás budou obsluhovat redaktoři a moderátoři Českého rozhlasu Olomouc a zástupci vydavatelství SOLEN.

S kým se na stánku můžete setkat? Mezi desátou a dvanáctou hodinou se potkáte s ředitelem Českého rozhlasu Olomouc dr. Josefem Podstatou. Od dvanácté do čtrnácté ho vystřídá produkční Centra výroby Jindřiška Zornová a manažer obchodu Milan Šváb. Mezi čtrnáctou až šestnáctou se za pultem vystřídají moderátor Bořek Volný s dalším moderátorem a současně vedoucím programu Jiřím Matějů a s editorkou vysílání Kamilou Ivanovou.

V šestnáct hodin přijde prodávat moderátorka Dita Vojnarová, kterou posléze do osmnácté hodiny vystřídají moderátorky Zora Ježková a Šárka Chovancová. Od osmnácté do dvacáté hodiny je nahradí asistentka ředitele Ivana Marková a manažerka komunikace Irena Svobodová a technik Pavel Tichý. Závěrečná dvouhodinovka bude patřit webeditorce Petře Ševců a režisérovi Tomáši Soldánovi.

Veškerý výtěžek z prodeje získá Dětské centrum 1990, Topolany.

Dětské centrum 1990 je nestátní, nezisková organizace, vybudovaná v roce 1990 občanským sdružením rodičů a přátel dětí a mládeže s postižením. Zařízení je především určeno pro osoby s mentálními a kombinovanými vadami, bez ohledu na věk. Má nadregionální působnost s kapacitou 60 klientů.DC 90 poskytuje komplexní, tj. sociální, zdravotní a výchovné služeby lidem se specifickými potřebami (postiženým mentálním nebo kombinovaným handicapem) v denním provozu, bez ohledu na věk a pohlaví tak, aby jejich život byl srovnatelný s životy zdravých spoluobčanů s přihlédnutím na jejich postižení a individuální potřeby.

Těšíme se na setkání s Vámi u charitativního stánku Dobré místo pro život.
Navíc si od 19.30 můžete zazpívat koledy s Českým rozhlasem Olomouc a skupinou Domino.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?