Středeční Noční linka: Přátelství je nejvíc

20. duben 2022

Koho byste chtěli potkat? Koho jste již léta neviděli? Co jste spolu prožili? Co pro vás znamená přátelství? Pro někoho může znamenat víc než láska, jak to máte vy?

Kdo je vaším nejlepším přítelem? Kdo vás drží nás nad vodou, když vám není dvakrát do smíchu? Máte nějakého přítele, kterého jste dlouho neviděli, a kterého byste rádi opět potkali? Co jste spolu prožili? Kvůli čemu jste se přestali vídat? Je to vzdálenost? Plánujete v blízké době nějaké setkání, které pro vás hodně znamená? Měli jste v životě nějakého přítele, se kterým jste se pohádali a po letech opět sblížili? Co vás přimělo zapomenout na staré křivdy? Co váš naučil čas, co se týká přátelství? 

Přátelství není jen prázdné slovo, ale skrývá hlubší smysl. Také je to dar, kterého je třeba si vážit. Právě o tom bude dnešní Noční linka, kterou bude ze Zlína moderovat Jarka Barboříková. Můžete mi už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová