Úterní Noční linka: Pozvánky do vašeho kraje!

16. srpen 2022

Kam byste nás pozvali na návštěvu, kdybychom chtěli poznat váš kraj? Jaká kouzelná místa ve vašem regionu stojí za to poznat? 

Kde je to místo, které vám přirostlo k srdci tak moc, že se tam pravidelně a rádi vracíte? Jaké jsou zajímavosti či památky, kam byste nás pozvali na výlet? Je to honosný zámek, naučná stezka, staré hospodářské stavení, zapomenutý lom nebo jiné pohádkové místo?

Cíle našich cest mohou být rozličné. Společně se jistě shodneme, že naše země má spousty krás, ale přestože jezdíme do světa, návraty domů jsou nejkrásnější. Vždyť tu máme tolik nádhery!

V Noční lince si společně uděláme mapu vašich nejoblíbenějších a nejkrásnějších míst v České republice.

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je také email nocnilinka@rozhlas.cz.

V době vysílání můžete volat i do studia Českého rozhlasu Zlín na číslo 731 800 900, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.