Úterní Noční linka: Vidíte v lidech to lepší?

4. srpen 2020

Věříte stále v lidskost, člověčinu? Přesvědčujete se o tom, že je mezi námi stále dost dobrých lidí, kteří jsou ochotni naslouchat, nezištně pomoci, podat pomocnou ruku? Jaká je vaše charakteristika dobrého člověka? Jak se podle vás pozná dobrý člověk?

Každý má v sobě lepší a horší vlastnosti. Jde o to, jaké převažují a zda jsme schopni projevit onu lidskost, pomoci když je potřeba, být tu pro druhé lidi a mít pochopení. Zůstávají podle vás lidé lidmi v tom dobrém, jsou schopni si porozumět, pomoci a vzájemně se respektovat a pochopit jeden druhého?

Máte kolem sebe lidi, které zajímá jak se máte, zda něco nepotřebujete a nemluví jen o sobě a svých potřebách a problémech? Zkrátka nejsou egoisty, které druhý nezajímá?

Na vaše příběhy, zkušenosti a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu napsat nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?