Úterní Noční Linka: Zaručený životabudič!

19. duben 2022

Taky se vám někdy stává, že jste úplně bez energie? Tělo vás neposlouchá, na duši je smutno a nic po vás není? Dovedete se s takovým stavem vypořádat? Máte zaručený životabudič, který vás probere a vzpruží na těle i na duši?

Možná i vy máte v tomto ročním období  pocit, že jste úplně bez energie a připadáte si jako vymačkaný citron. Tělo vás neposlouchá a nic do vás není.  Jistě mnozí znáte stavy, kdy je unaveno nejen tělo, ale také duše. Stavy domělé beznaděje, melancholie a smutku, stavy, kdy se cítíte zdrceně, emočně na dně, ať už z neúspěchu  v práci, ve škole, kvůli  nemilé změně plánů či problémům ve vztahu.  Věřte,že i já znám podobné stavy. Nicméně když už se něco takového vyskytne, říkám si, že by to chtělo mít  po ruce nějaký úžasný životabudič. Takový, který nás co nejrychleji k životu zaručeně probere. Jaký životabudič funguje právě vám?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.