Zima ještě sice oficiálně nezačala, v Jeseníkách už se ale lyžuje. Jaké tam jsou podmínky?
2. prosinec 2024 09:25
Na lyže nebo snowboard bylo možné se vypravit už uplynulý víkend třeba do Jeseníků. Většina skiareálů se tam na začátek sezony zatím ještě připravuje, ale v Branné na Šumpersku se lyžuje od minulého víkendu. V provozu tam v neděli byla dvousedačková lanovka a modrá sjezdovka.
Jak jsou na tom s přípravou lyžařské sezóny další areály v Jeseníkách? Jeseníky v září zasáhly rozsáhlé povodně. Dotkla se velká voda i nějakého lyžařského areálu?
Nejen to zjišťoval od sjezdovky v Branné na Šumpersku reportér Josef Čermák.
Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Shutdown snižuje kredibilitu USA, demokratům bych ale doporučil Trumpovi neustupovat, říká Švejnar
-
‚Rozsah podvodu je bezprecedentní.‘ Číňanka v Londýně dostala 11 let, má bitcoiny za 125 miliard
-
Nemístná bagatelizace, zastal se Ústavní soud psychicky týrané. ‚Velmi významné, říká právnička
-
Hokejisté brněnská Komety úvodní osmifinále Ligy mistrů nezvládli, na ledě švédské Luley prohráli 1:6



