Plánovaný středeční koncert Romana Dragouna s Michalem Žáčkem se odsouvá na konec září

Akustické setkání dvou vynikajících muzikantů, které jsme pro vás plánovali ve Velkém studiu českého rozhlasu Olomouc, se bohužel musí přesunout až na 29. září.

Saxofonista Michal Žáček je totiž smluvně vázán u Richarda Müllera, který jede turné ke svým 60. narozeninám na Slovensku a kolizi termínů se nedalo vyhnout.

Další variantou bylo sólové vystoupení Romana Dragouna, ale o jedinečné spojení zpěvu, klavíru a saxofonu v mistrovském provedení jsme vás nechtěli ochudit.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je můžete vrátit na recepci Českého rozhlasu Olomouc. Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.