Pondělní Noční linka: Které báječné stvoření bylo vaším nejlepším mazlíčkem?

2. říjen 2023

Naše domácí mazlíčky často považujeme často za členy rodiny, kteří nám přinášejí radost a lásku. Jaké příběhy a zážitky s vašimi mazlíčky máte vy?

Byla to kočka, pes, papoušek nebo něco exotičtějšího? Jak se jmenoval/a a jakou měl/a povahu? Jak jste se poprvé setkali se svým nejlepším mazlíčkem? Byla to láska na první pohled, nebo to trvalo nějaký čas, než jste se spřátelili? Měl/a nějaký zvláštní způsob, jakým vás potěšil nebo povzbudil? Jak vám váš mazlíček pomáhal zvládat stres nebo těžké chvíle v životě? Jak vaši mazlíčci ovlivnili váš život a co vám dali? Jaký byl váš oblíbený rituál nebo zvyk spojený s péčí o něj? Jak jste spolu trávili čas? Jaký byl ten nejpamátnější, nejvtipnější nebo nejdojemnější okamžik, který jste s vaším mazlíčkem prožili?

Volejte dnešní Noční linku, sdílejte své příběhy a nebojte se ptát i našich dalších posluchačů na to, co vás zajímá. Toto je večer pro všechny milovníky zvířat a jejich věrných společníků.

Společníkem vám bude Jarka Barboříková ve zlínském studiu Českého rozhlasu na telefonním čísle 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...