Sigma změní vedení
Fotbalová Sigma Olomouc bude fungovat od jarní části sezóny jinak.
Zásadní změnou v systému řízení klubu bude obsazení jeho představenstva, v němž budou místo akcionářů výhradně profesionální zaměstnanci.
Končí tak jeho současný místopředseda Jaromír Gajda. Změny oznámil zástupce jednoho z hlavních akcionářů klubu primátor města Olomouce Martin Novotný.
Tomáš Minarčík
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Poplatky pro ČRo a ČT jsou přežité, tvrdí Vondráček. Podle Jakoba chce koalice změny, aby ovládla média
-
Jak čeští miliardáři ovlivňují fotbal? Příjmy z reklamy svádí ke špinavým transakcím, říká analytička
-
Žalobci nařídili v případu tragédie v Chorvatsku toxikologii. Tři mrtví jsou z obce na Opavsku
-
Chceme posílit kontrolu nad financemi a pak i obsahem médií, zní z SPD. Lidovci: To je meritum změny