Středeční Noční Linka: Lovy beze zbraní

29. březen 2023

Pobýváte rádi v přírodě? Jaké nejzajímavější zážitky jste prožili v přírodě? A už jste i letos „ulovili“ v přírodě okamžiky – setkání se zvířaty, ptáky, rostlinami, s druhým člověkem, se sebou..., které jsou nezapomenutelné?  

Lovy beze zbraní, to je jedinečná publikace Jaromíra Tomečka, která nás nechává nahlédnout slovem i obrazem do života zvířat, do tajů přírody. A možná pamatujete i na besední pořad s milovníky přírody a myslivosti, se kterým řadu let sklízela úspěchy Česká televize Ostrava.

Zkrátka, příroda nás stále přitahuje, inspiruje, poutá. Je tím nejdokonalejším umělcem. Dokonalá krása se pojí s její hlubokou moudrostí a nabízí, těm vnímavým, nezapomenutelné okamžiky.

Pojďme i v Noční lince poslouchat příběhy, ty vaše, které s přírodou souvisejí a sdílet je společně na telefonu 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.