Velmi si vážím toho, co dělám, říká módní návrhářka Sandra Švédová

Sandra Švédová vystudovala Univerzitu Tomáše Bati, ateliér Design obuvi, a své znalosti a dovednosti čerpala také z celoživotní práce své maminky, švadleny.

Její styl je čistě minimalistický, pracuje s nejmodernějšími materiály a nejkvalitnějšími látkami. Své kolekce představuje dvakrát až třikrát ročně. „Mám ráda čistě ženskou módu. Mé zákaznice nemohou očekávat šaty jako ze salónu, zdobené kamínky nebo výraznými aplikacemi. Jsem opravdu velmi minimalistická. Co se týče svatebních šatů, jsem ráda, že si mě nevěsty hledají proto, co dělám. Jsou to ženy, které jsou spokojeny sami se sebou a šaty pouze potrhnou jejich osobnost,“ vypráví návrhářka.

Ateliér Sandry Švédové

Sandra Švédová není zastánkyní módních trendů. „Žena by se měla v oblečení cítit dobře, měla by se s ním ztotožnit, ne že bude nosit to, co jí nesluší nebo co se jí nelíbí. Pro mě jsou trendy out,“ vysvětluje návrhářka.  Své modely přestavuje na módních přehlídkách v regionu a doufá, že se jednou bude prezentovat na Fashion Weeku v Ostravě nebo v Praze.

autor: cho
Spustit audio